Графік роботи: Пн-Сб с 8:30 до 19:00
Виїзд фахівця на об'єкт
Виїзд фахівця на об'єкт
Виконання всіх робіт за договором
Виконання всіх робіт за договором
Надання послуг у заявлені терміни
Надання послуг у заявлені терміни
Працюємо у зручний для Вас час
Працюємо у зручний для Вас час

Будівництво елінгів

Гараж для катера
З установкою
від 120 000 грн./м2

Володіння плаваючим засобом для кожного чоловіка – велика гордість та величезне задоволення. Від простого захоплення до ведення бізнесу, пов'язаного з використанням водоплавних об'єктів, ця діяльність вимагає ретельної підготовки та уваги.

Догляд за катером або човном надзвичайно вимогливий, оскільки зміна сезонів у наших регіонах змушує ґрунтовно готуватися до кожного з них. Зберігання катера або яхти - одне з найважливіших питань, які варто вирішити ще до покупки засобу для плавання.

Що таке елінг і для чого він потрібний?

Елінги – це приміщення для зберігання суден під час їхнього неходового сезону. Це щось на зразок гаража для автомобіля, де плавзасіб може перечекати зиму. У цих приміщеннях можна проводити ремонт судна, здійснювати профілактику перед виходом на воду та діагностику проблем. Це зручно для тих, хто має спеціальний арсенал комплектуючих для плаваючого засобу, адже їх зручно зберігати все в одному приміщенні.

Найчастіше будуються закриті елінги, у яких інколи встановлюють стаціонарне опалення підтримки комфортної температури всередині. Двоповерхові елінги можна використовувати як зону відпочинку, де на верхньому ярусі приємно насолоджуватися гарним видом водної гладіні, а знизу зберігає в безпеці весь необхідний інструмент.

Гараж для катера будівництво під ключ у Києві?

Елінги будуються, як правило, поблизу водойми, щоб транспортування судна не було надто моторним процесом. Крім того, підйомник для катера також може зберігатися в приміщенні елінгу, коли немає прямої потреби. Але для будівництва елінгу вам, безперечно, знадобиться консультація фахівця.

Така споруда – досить складна технічно. У ньому враховуються фактори берегової лінії, рівень ґрунтових вод, а також вагове навантаження разом із вагою катера. Щоб побудувати хороший елінг під ключ, звертайтеся лише до фахівців із багатим досвідом роботи.

Конструкція елінгу для судна будь-якого розміру

Для будівництва елінгів використовують залізобетонні палі, які справляються з значним навантаженням і мають високий термін експлуатації. При бажанні павільйон для катера можна навіть утеплити спеціальними панелями, щоб температура приміщення зберігалася на допустимому рівні навіть без опалення. Існують також відкриті елінги – спрощений варіант для катерів та човнів невеликих розмірів.

Такий спосіб зберігання судна дозволяє захистити його від негативного зовнішнього впливу, корозії, а також загрози поломки при знаходженні на плаву восени. Відкриті елінги можна зробити з дерев'яного бруса або металевих труб. Також бажано забезпечити елінг додатковим укриттям, яке захистить від погодних умов ваше судно.

Будівництво елінгів: відповіді на найбільш поширені питання
Яка ціна на Будівництво елінгів?

Вартість на Будівництво елінгів в Statusplus від до

Будівництво елінгів як замовити в Україні?

Оформити замовлення на Будівництво елінгів через через форму сайті або за тел. (067) 920-56-56

Наші переваги
Офіційно укладаємо договір
Офіційно
укладаємо договір
Безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт
Безкоштовний виїзд
фахівця на об'єкт
Даємо гарантію на конструкції
Даємо гарантію
на конструкції
Завжди пропонуємо найкращу ціну
Завжди пропонуємо
найкращу ціну