Графік роботи: Пн-Сб с 8:30 до 19:00
Виїзд фахівця на об'єкт
Виїзд фахівця на об'єкт
Виконання всіх робіт за договором
Виконання всіх робіт за договором
Надання послуг у заявлені терміни
Надання послуг у заявлені терміни
Працюємо у зручний для Вас час
Працюємо у зручний для Вас час

Підйомники для катерів

Підйомник для катера до 1т.
З установкою
від 190 000 грн.
Підйомник для катера до 3т.
З установкою
від 230 000 грн.
Підйомник для катера до 7т
З установкою
від 380 000 грн.
Палубний підйомник
З установкою
від 340 000 грн.
Підйомник для гідроциклу
З установкою
від 120 000 грн.


Дбати про працездатність та справність кожної деталі кожної деталі катера – необхідність для кожного власника водного транспорту. Саме тому догляд та обслуговування над суднами, човнами, катерами давно вийшли за межі просто щоденного догляду водного транспорту.

У чому полягає особливість обслуговування? Щоб обладнання працювало добре будь-якого сезону і не підводило у відповідальні моменти, його необхідно зберігати в правильних умовах. Для цього створено підйомники для катерів, човнів, гідроциклів від компанії Статус Плюс. Індивідуальне виготовлення під габарити, характеристики водного транспорту. Гарантія надійності, безперебійної роботи істотно відрізняють наші конструкції від аналогів на ринку України. Фахівці компанії самостійно проектують, виготовляють та монтують підйомники, що дає можливість відчути високий рівень сервісу та отримати по-справжньому якісне рішення.

З підйомником не виникне проблем у зберіганні та обслуговуванні катера

Як зберігати катер взимку? Як обслуговувати катер? В Україні для власників водного транспорту виникає проблема, коли настають холоди та температура знижується до нуля градусів. Водойми починають частково чи повністю замерзати, отже, зберігати судно на плаву не можна. Вирішення цього завдання підкажуть фахівці нашої компанії.

Коли виникає потреба провести сервісні роботи з обслуговування катера, човна, яхти. Підйомники для катерів полегшують переміщення судна на сушу або спеціальні приміщення, відведені для обслуговування, підйому і спуску плавального засобу. Підйомник для човна може поєднувати функцію зберігання, піднімаючи об'єкт водоплавного над водою, тим самим, зберігаючи його від пошкоджень. Наявність такого пристрою значно полегшує власникам процес експлуатації. Звертаємо увагу, що витяги обладнані дистанційним керуванням для максимально зручного використання.

Яке комплексне рішення для зберігання катера? Елінги – це спеціальні приміщення, де розташовуються катери та човни в той час, коли вони не експлуатуються. Не завжди елінги знаходяться на причалі водойми або навіть стоять на плаву. Для цього необхідний витяг для катера, човна, яхти – який дозволяє без пошкоджень доставити судно на сушу та назад.

Виготовлення та монтаж підйомника для човна за індивідуальним розміром

Що робити у разі поломки катера? Часто несправності катерів та човнів можна усунути без використання спеціальних сервісів, достатньо кваліфікованого спеціаліста. У разі серйозніших поломок – допомога підйомника вам обов'язково знадобиться, адже головна перевага полягає у відсутності контакту судна з водою.

Іноді досить просто підняти судно на причал та усунути неполадки, не витрачаючи сили та гроші на переміщення водоплавного засобу. Фахівці нашої компанії займаються виготовленням та монтажем витягів вже понад 10 років. Усі конструкції виготовляються індивідуально під параметри та характеристики водного транспорту. сучасна технологія і до дрібниць опрацьований механізм дозволяють надати найкраще рішення для клієнта.

Навіщо купувати власний витяг для човна?

Маючи витяг, завжди будете впевнені в комфорті, з яким у будь-який час судно можна перемістити на воду. Ліфт для катера має достатню силу, щоб піднімати габаритні судна та невеликі катери. Все розраховується індивідуально, тим самим гарантуючи безперебійну роботу на багато років. Замовляючи витяг, клієнт доступні:

  • Можливість піднімати судно на будь-яку висоту полегшує його ремонт та обслуговування, забезпечує надійне зберігання протягом зимового сезону.
  • Повна незалежності від сторонньої допомоги за постійного переміщення свого катера. Вигідна інвестиція у ваше задоволення.
  • Особливістю також є можливість керування дистанційно. Не потрібно перебувати біля самого витягу, щоб спустити або підняти катер. Навіть за допомогою смартфона можна легко керувати цим процесом.
  • Купівля витягу для човна підійде, як для власників катерів з власним причалом або місцем у клубі Яхт.
  • Вартість витягу для катера можна дізнатися у наших фахівців. Ціна включає монтаж з налаштуванням під ключ. Працюємо по всій Україні.
Підйомники для катерів: відповіді на найбільш поширені питання
Яка ціна на Підйомники для катерів?

Вартість на Підйомники для катерів в Statusplus від 120 000 грн. до 380 000 грн.

Підйомники для катерів як замовити в Україні?

Оформити замовлення на Підйомники для катерів через через форму сайті або за тел. (067) 920-56-56

Наші переваги
Офіційно укладаємо договір
Офіційно
укладаємо договір
Безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт
Безкоштовний виїзд
фахівця на об'єкт
Даємо гарантію на конструкції
Даємо гарантію
на конструкції
Завжди пропонуємо найкращу ціну
Завжди пропонуємо
найкращу ціну