Графік роботи: Пн-Сб с 8:30 до 19:00
Виїзд фахівця на об'єкт
Виїзд фахівця на об'єкт
Виконання всіх робіт за договором
Виконання всіх робіт за договором
Надання послуг у заявлені терміни
Надання послуг у заявлені терміни
Працюємо у зручний для Вас час
Працюємо у зручний для Вас час

Містки на воді

Місток для швартування катера
З установкою
від 8 500 грн./м.п
Місток для відпочинку
З установкою
від 7 000 грн.
Місток для риболовлі
З установкою
від 7 000 грн./м.п

Біля природного русла так приємно відпочивати літніми вечорами і іноді ходити в морозну погоду. Кожному власнику водоймища знайоме питання безпеки, яке не дає розслабитися, якщо поряд з ним не обладнаний хороший підхід. Місток на воді – відмінне рішення і для тих, у кого є маленькі діти, адже купання поруч із пірсом набагато безпечніше.

Будівництво містка на воді

Місток на воді може з'єднувати два береги водоймища лише в тому випадку, якщо його протяжність досить маленька. Інакше це виглядатиме непрезентабельно, та й у виконанні справді складно. А ось обладнати місток, який виходить прямо на воду стоїть, його можна також використовувати як причал для човна або катера.

Як побудувати місток на воді?

Якщо місток призначений для купання або риболовлі, тобто навантаження не буде перевищувати вагу кількох людей, його можна споруджувати на основі понтонних модулів. Об'ємні контейнери з надійного пластику, що плавають, закріплюються за якірною основою і залишаються на плаву в будь-яку погоду і сезон. З готових модулів можна побудувати місток будь-якої довжини і ширини, також можна не хвилюватися про його експлуатаційні можливості - він прослужить вам досить довго.

Містки, призначені як причал для суден краще робити стаціонарними, адже вони витриваліші. Їх споруджують на основі гвинтових паль, які вкручуються в товщу ґрунту, а за ними закріплюється каркас та дерев'яне покриття. Фіксація містка на воді дуже важлива, якщо ви використовуватимете підйомник для катера, тому що їх сумарна вага разом з судном має бути витримана прибережною конструкцією.

Є також різновид стаціонарного містка - це капітальний пірс. Гвинтові конструкції в ньому закріплені також бетоном, він розташовується перпендикулярно до берегової лінії і може виходити вглиб водойми на кілька метрів. Як не дивно, обладнати такий місток на воді досить вигідно і менш витратно, рухомий тиждень понтонний причал.

Завдяки надійності матеріалів, він не страждає від нальотів та корозії, а також не накопичує плісняву та водорості. Пластикові матеріали під постійним впливом води і дрібних живих організмів періодично потребують догляду та очищення, а якщо запускати даний процес, то і професійної допомоги.

Щоб лаконічно доповнити вигляд вашого узбережжя на ділянці та створити приємну атмосферу ландшафту, пропонуємо наші послуги зі спорудження містків на воді. Конструкції для будь-яких потреб пропонуються в різних варіаціях, з аналізом грунту і загальної обстановки на ділянці.

Містки на воді: відповіді на найбільш поширені питання
Яка ціна на Містки на воді?

Вартість на Містки на воді в Statusplus від 7 000 грн. до 8 500 грн./м.п

Містки на воді як замовити в Україні?

Оформити замовлення на Містки на воді через через форму сайті або за тел. (067) 920-56-56

Наші переваги
Офіційно укладаємо договір
Офіційно
укладаємо договір
Безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт
Безкоштовний виїзд
фахівця на об'єкт
Даємо гарантію на конструкції
Даємо гарантію
на конструкції
Завжди пропонуємо найкращу ціну
Завжди пропонуємо
найкращу ціну