Вартість на Будівництво причалів в Statusplus від до
Будівництво причалів
Власникам плаваючих засобів добре відомо про необхідність дотримання безпеки як на воді, так і на суші. Зберігання човна вимагає відповідального підходу, адже якість його експлуатації залежить від справності всіх деталей. Для цього фахівці компанії пропонують будівництво пірсів та причалів будь-якої складності та розміру. Щоб без проблем використовувати будь-яке судно, необхідно спорудити причал біля прибережної зони. Це дозволяє як невеликим катерам, так і габаритним судам пришвартовуватись біля водоймища та безпечно закріплюватися за береговою лінією.
Навіщо потрібний причал?
Власники катерів і яхт вважають свій маєток великою гордістю, яка, до того ж, приносить радість. Тому всі засоби догляду за плаваючим засобом повинні бути належної якості та забезпечувати комфорт у його експлуатації.
Причал необхідний для того, щоб утримувати плавзасіб у цілості та безпеці, а також при необхідності проводити його діагностику та ремонт. І навіть це не єдине призначення такої конструкції, адже з неї можна виходити купатися в глиб водоймища або зовсім засмагати на суші. Якщо ви всією сім'єю любите проводити час біля водоймища, нам напевно сподобається перебувати в безпеці, при цьому ближче до водної гладі.
Як збудувати причал для катера?
Залежно від цілей, пірси споруджуються з розрахунком передбачуваного вагового навантаження. Невелике човни катера роблять набагато менший тиск на опори, ніж вага середньої або високої за габаритами яхти. Найчастіше стаціонарні пірси та причали зустрічаються їх дерев'яного матеріалу. Для їх будівництва використовуються гвинтові палі, які встановлюються вглиб грунтової основи та зміцнюються бетоном. У будь-який сезон такий причал буде надійним і нікуди не подінеться навіть за значних змін у погодних умовах.
Для переміщення великих суден також використовують елінги та витяги, які також розміщуються на причалі. У такому разі вага додаткових пристроїв повинна також враховуватися. Найбільш безпечним матеріалом для спорудження є металеві труби. Дерево для основного покриття причалу використовується лише в тому випадку, коли навантаження на причал буде невисоке, в іншому варіанті краще віддати перевагу цільному сталевому покриттю.
Самостійне будівництво причалу – це важкоздійсненне завдання для звичайної людини. Тому навіть якщо ви добре знаєте сильні та слабкі сторони на своїй ділянці поряд із водоймою, слід звернутися за кваліфікованою допомогою до фахівців. Ми пропонуємо будівництво причалів під ключ, що дозволяє вам повністю довіритись професіоналам і насолоджуватися готовим результатом протягом довгих років.
Види причалів: класифікація
Різновиди причалів по комплектації аксесуарами:
- Обладнані ― комплектуються швартовими гарматами, підйомними механізмами тощо.
- Необладнані ― мають на увазі базову комплектацію.
Типи за параметрами розбірності:
- статичні (нерозбірні), таку причальну споруду ще називають капітальною;
- розбірні, в т.ч. плавучі понтони - тимчасові варіації, які не фіксуються палями.
Класифікація за місцем будівництва:
- з берега;
- з води;
- комбінований метод - передбачає встановлення постійних причалів з берега, а тимчасових - з води.
Окремою категорією причальної споруди виділяють пірс. Пірси відрізняються можливістю двостороннього доступу для суден. Отримайте безкоштовну консультацію фахівців компанії Статус Плюс, щоб визначитись, який саме вид причалу підійде для Вашої ділянки!
Оформити замовлення на Будівництво причалів через через форму сайті або за тел. (067) 920-56-56