Укріплення берегів

03 сентября 2017

Збереження водойми в рамках його берегової лінії і створення привабливою прибережної зони — це основний рід занять нашої компанії. Ми допоможемо зміцнити берег деревом (дубом), шпунт, бетоном, відновимо або очистимо водойму, а також допоможемо облаштувати його ландшафт за допомогою спеціальних рослин. Щоб створити гарний пейзаж у себе на ділянці, звертайтеся до нас за допомогою.

Чисті водойми — це завжди привабливо і красиво. Відпочинок біля річки або невеликого озера завжди радує спокоєм і можливістю поринути в прохолоду серед спекотного дня. Для багатьох володіння водоймою необхідно для розвитку своїх захоплень, наприклад, вирощуванням риби або створенням ландшафтних композицій. Для цього багато споруджують на своїх ділянках невеликі ставки, щоб бути ближче до природи і свіжості кожен день.

Зміцнення берега водойми

Власний водоймище — це також необхідність постійного догляду за ним, підтримання в чистоті і створення безпеки. До останнього відноситься зміцнення берегової лінії, яка під впливом природних сил, так чи інакше, зміщується. У гірських місцевостях таке можна спостерігати досить часто, але на територіях берегових зон річки незначні зрушення берегів нікому не заважають. Та й значне втручання людини забороняється з метою збереження первозданної природної краси.
На приватних ділянках збереження берегової лінії водойми — це необхідний захід безпеки. Зміцнення берега — це міра, до якої вдаються для підтримки річок, озер і каналів в потрібному руслі.

Це досягається шляхом зміцнення берега певним видом матеріалу — деревом, бетоном, ПВХ або сталевими гратами. Створюється штучний бар’єр, який не дозволяє силі води руйнувати грунтову грунт і виходити за межі первинних обрисів. Так, сезонні припливи і відливи, а також рясні опади і вітряні бурі не дозволять воді виплеснутися за межі берегів водойми.

Укріплення берегів дубом чи бетоном?

Укріплення берегів по Україні носить різний характер. Наприклад, з бурхливою течією гірських річок добре справляються габіонні решітки, заповнені каменем. Завдяки тяжкості каменю, конструкція залишається нерухомою навіть при сильному тиску, а обтічність решітки не дозволяє воді закупорюватися і створювати додаткові течії.
Пологі берегові схили в парках зміцнюються георешітками — спеціальним текстилем з комірчастою структурою, яка заповнюється грунтом і насінням спеціальних рослин. Вони проростають і створюють природний килим з кореневих систем.

Укріплення берегів обов’язково потрібно і на потужних станціях і каналах, де вода є ресурсом охолодження і надає високу небезпеку для довколишніх районів. Створення потужного зміцнення для берега водойми будь-якої складності під силу нашим фахівцям. За детальною інформацією та консультаціями звертайтеся до нас за вказаним номером телефону.

Виконуємо роботи з берегоукріплення в Києві і по всій Україні, індивідуальний підходь до кожного клієнта. Вартість послуги зі зміцнення берега річки, озера, ставка можна дізнатися у фахівців нашої компанії при цьому ціна на берегоукріплення буде повністю відповідати якості робіт і матеріалів. Даємо гарантію надійності укріпленого берега. Максимально відповідально підходимо до підбору матеріалу, з урахуванням специфіки водойми і складності поставленого завдання. В результаті нашої роботи кожен клієнт отримує укріплений берег з рядом переваг:

  • Надійність споруд — дуб і бетон стійкі матеріали до різного виду впливів.
  • Договечность конструкції — використовуємо міцні матеріали, які здатні прослужити не один десяток років
  • Гарний зовнішній вигляд — наша мета зробити не тільки надійну конструкції, але і щоб вона естетично підходила до ландшафту навколо